Të gjithë sytë te 56-vjeçarja, vjehrra e Dua Lipës shfaqet rrugëve e veshur… (FOTO)

Ajo ka pak ditë që ka festuar 56-vjetorin e lindjes, duke shfrytëzuar rastin që të reflektojë edhe për vitin e vështirë ku humbi nënën e saj.

Është fjala vjehrrën e këngëtares së famshme Dua Lipa, Yolanda Hadid, e cila është fotografuar të hënën rrugëve të Nju Jorkut.

56-vjeçarja kishte veshur një pallto të gjatë të zezë prej lëkure si dhe një palë xhinse e një golf portokalli.

Duhet thënë se nëna e Bella dhe Gigi Gadid dukej në super formë dhe mjaft elegante, pavarësisht moshës që ka.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.