Më fëmijët në krahë dhe… / Pas vrasjes së vëllait në Londër, shfaqet motra e “bosit” shqiptar të drogës (FOTO)

Shqiptarja Missé Beqiri është parë për herë të parë, që pas ekzekutimit të vëllait të saj në pragun e shtëpisë në Londër.

33-vjeçarja u shfaq me fëmijët e saj, djalin Julian 5 vjeç dhe vajzën River 2 vjeçe.

Vëllai i saj Flamur ‘Alex’ Beqiri, 36 vjeç u qëllua për vdekje para familjes së tij, në vigjilje të Krishtlindjes.

Në fytyrën e saj dukej qartë trishtimi dhe dhimbja për vdekjen e njeriut më të dashur, vëllait.

Misse Beqiri u bë e njohur nga një shfaqje reality dhe ka qenë e martuar me futbollistin Anders Lindegaard. Tani punon si modele dhe është ndër më të paguarat në botë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.