Koha ka ndaluar për Eli Farën! Këngëtarja bën ndryshimin në look dhe duket si një vajzë e re (FOTO)

Këngëtarja e njohur Eli Fara komentohet shpesh në media për pamjen e saj që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet kalojnë. Ajo mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare, dhe rrëmbën herë pas here vemendjen me postimet e saj.

Ajo komentohet shpesh në mediat online për pamjen e saj që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet kalojnë. Është fjala për këngëtaren e dashur për publikun, Eli Fara, e cila vazhdon të mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare.

Së fundmi Eli ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, teksa ka treguar në “Instagram” se ka ndryshuar look. Këngëtarja nuk shfaqet më me flokë të zinj siç jemi mësuar ta shohim, por me ngjyrën lejla.

Duhet thënë se duket ndryshe dhe fansat e kanë pritur mjaft mirë këtë ndryshim që ka bërë këngëtarja. Edhe njëherë, Eli tregoi se për të vitet janë thjeshtë numra dhe se në çdo moment duket si një vajzë e re.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.