Me gjoksin thuajse jashtë, aktorja e famshme bën veprimin e “turpshëm” në tapetin e kuq (FOTO)

Aktorja e famshme, Priyanka Chopra, ka bërë një hyrje madhështore në tapetin e kuq të çmimeve “Grammy”, duke bërë kështu që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo.

Ylli 37-vjeçar u shfaq të dielën mbrëma në Los Angeles, e veshur me një fustan ngjyrë rozë të lehtë. Fustani ishte shumë i gjatë dhe kishte një dekolte shumë të hapur, ku për pak sa nuk i zbulonte gjoksin.

Ndërkohë aktorja nuk pati aspak turp për t’i shprehur bashkëshortit të saj 27-vjeçar, Nick Jonas, dashurinë në publik. Ajo në një moment nxori gjuhën jashtë për të lëpirë burrin e saj 10 vite më të vogël.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.