“Mbretëresha” në lot/ Gruaja e Kobe Bryant e shkatërruar pas vdekjes së vajzës dhe bashkëshortit (FOTO)

Vanessa Bryant po e vuan më shumë se kushdo tjetër vdekjen tragjike të legjendës Kobe dhe vajzës 13-vjeçare.

37-vjeçarja humbi tragjikisht dy njerëzit e saj më të rëndësishëm, vajzën dhe njeriun e zemrës.

Zemra e gruas së Kobe Bryan është bërë njëmijë copa, shkruan “Hollywood Life”, kur mësoi për aksidentin e rëndë të 26 janarit.

Për fat, Vanessa nuk ndodhej në helikopter, por jeta e saj nuk do të jetë kurrë më e njëjta, pas tragjedisë së tmerrshme.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.