Bleona Qereti në “Grammy”, këngëtarja shqiptare i ktheu gjithë sytë nga vetja me këtë fustan (FOTO)

Mbrëmjen e së dielën u mbajt në Los Angeles ceremonia e ndarjes së çmimeve “Grammy”. Yjet e muzikës shkëlqyen në tapetin e kuq, ku dhanë një shfaqje me veshjet e tyre që kishin zgjedhur për këtë event të rëndësishëm.

Përmes një postimi në “Instagram” këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, zbuloi se edhe ajo ishte pjesë e “Grammy”-t.

Këngëtarja e njohur shkëlqeu me një fustan modern me rruaza, duke bërë që e gjithë vëmendja të ishte tek ajo. Ndërkohë këtë “Grammy” ajo e cilësoi si më të mirën deri tani.

 

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.