Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bashkëshortja e kryeministrit tregon të pathënat, pse udhëton shpesh dhe profesioni i saj (FOTO)

Gazetarja dhe bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj, ka zbuluar përmes një interviste në programin “Wake UP”, arsyen e vizitave të saj të shpeshta së fundmi në Tiranë.

Nga e Premtja e shkuar, shikuesit e Top Channel e kanë ndjekur znj. Haradinaj në panelin e jurisë së “Top Talent 3”, e cila ka qenë edhe arsyeja e vërtetë e ardhjes së saj në Tiranë, për të zgjedhur më të talentuarit.

Gazetarja ka shpjeguar se për të është një përgjegjësi e madhe të jetë pjesë e “Top Talent 3” edhe për faktin se është nënë dhe përballë konkurentëve të vegjël, përpiqet të jetë më racionale.

“Jam e entuziazmuar, e befasuar dhe më kënaq fakti që ka fëmijë që janë profesionistë nën balet dhe muzikë, shumë të talentuar, aq sa të habisin me potencialin e tyre. Unë si nënë nuk i them dot jo fëmijëve, por jam treguar të jem më dorëlëshuar. Nuk mbaj qëndrim si ëngjëlli i panelit, por përpiqem të jem më e kujdesshme” - u shpreh Haradinaj.

Për pjesën tjetër të Jurisë së “Top Talent 3”, gazetarja është shprehur se ndihet shumë mirë, sidomos pas episodit të parë kur është njohur edhe me pikëpamjet e tyre. Ajo tani ndihet shumë mirë.

“Edhe pse unë kam punuar në televizion, në një program si Top Talent 3 ku ka shumë rëndësi ambienti dhe audienca, përpos kufizimeve si zonjë e Kryeministrit të Kosovës, tani po përpiqem të ndihem më vetvetja dhe të tregoj natyrshmëri” - tha zonja Haradinaj.

Gjatë intervistës znj. Haradinaj ka folur edhe për raportin e saj me bashkëshortin dhe familjen, pasionet e saj si dhe profesionin e gazetares, nga i cili nuk është shkëputur për asnjë çast.

[gallery ids="971611,971612,971613,971609,948998,948997,948992,948993,948994,948995,948989,948996,948991,948990,948999"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore