Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Babai i bën të papriturën, publikohen fotot “hot” që Meghan Markle nuk do donte t’i shihte (FOTO)

Thomas Markle nuk ndalet në publikimin e fotove të vajzës së tij, Meghan. Së fundmi 74-vjeçari ka bërë publike disa imazhe që e bija nuk do donte që t?i shikonte njeri.

Në fotot në fjalë, ajo është në moshën 16-vjeçare gjatë një performance në skenën e shkollës e mesme. Për këto foto, Thomas është shprehur se ajo "gjithmonë donte të luante diçka magjepsëse".

Meghan, tani 38 vjeçe, shfaqet fillimisht e veshur me një veshje të bardhë e pastaj me një fustan të zi. Ajo po luante rolin e një gruaje në dhomën e zhveshjes dhe në banjë.

Babai i saj është shprehur se "Meghan do të tronditej nëse do ta shihte atë performancë tani", duke shtuar se ai filmonte çdo shfaqje që bënte e bija.

[gallery ids="968923,968435,968672,965343,971371,971372,971373,970780,965340,965339,965338,961820,961813,945205,945204,941768,968437,968671,970768"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore