Tragjedia në SHBA/ Helikopteri privat i Kobe Bryant u rrëzua, humbën jetën dhe 4 të tjerë (FOTO)

Helikopteri me të cilin Kobe Bryant kishte dalë këtë të dielë për një udhëtim pa familjen u rrëzua në një zonë të Kalifornisë. Nuk bëhet e ditur, nëse ka pasur ndonjë defekt, apo kushte të papërshtatshme moti, por mediat e huaja shkruajnë se kanë gjetur vdekjen edhe katër pjesëtarët e ekuipazhit.

Për fat të mirë, në bord nuk kanë qenë bashkëshortja e Bryant dhe 3 vajzat e tij. Ato kishin zgjedhur të qëndronin në shtëpi këtë të dielë në pritje të legjendës së NBA, yllit që ka bërë për vete miliona fansa në të gjithë botën.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.