Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Skandal në eventin e madh/ Card B i tregon të gjitha, ndërsa Dua Lipa...(FOTO)

Cardi B, Janet Jackson dhe Naomi Campbell vodhën shfaqjen në parakalimin vjetor të në Beverly Hilton në Los Angeles këtë të shtunë në mbrëmje.

Këngëtarja Cardi B e kishte tepruar me (zh) veshjen, teksa u shfaq me të dashurin e saj.

Në eventin e javës Grammy, ishin të pranishëm edhe emra të tjerë të njohur, ku nuk munguan as shqiptaret Dua Lipa e Bebe Rexha.

[gallery ids="970645,970641,970653,970649,970644,970647,970640,970642,970643,970646,970648,970650,970661,970651,970652,970654,970655,970656,970657,970658,970659,970660,970662"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore