Kur “çmendet” natyra/ Ja fenomenet që do donin t’i shihnit vetëm në foto, jo në realitet

Ne e dimë që natyra është e bukur, por shpesh shohim vetëm pjesët më të zakonshme të bukurisë së saj. Por ka shumë më tepër për të ofruar – gjëra që janë të vështira për tu shpjeguar dhe po aq e vështirë për tu harruar.

Ne jemi mësuar të shijojmë pamje të këndshme të maleve, por nuk është kjo më e mira që ka!

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.