Klea Huta dhe Elgit Doda ia bëjnë “bam” në mes të Marokut, ndodhi në mënyrë të beftë (FOTO)

Të gjithë ishim në pritje të një martese e dasme me plot të ftuar mes Klea Hutës dhe Elgit Dodës, sidomos edhe pas “ceremonisë” së improvizuar në emisionin e Luana Vjollcës “Shiko kush LUAN”. Por çifti i famshëm i ka thënë “po” njëri tjetrit në mënyrën që askush se priste.

Dy këngëtarët kanë lidhur kurorë përmes një ceremonie sekrete në një shkretëtirë në Marok. Për më shumë shihni fotot të publikuara nga vet dyshja në Instagram, ku duhet theksuar se Klea duket mahnitëse me fustanin e nuserisë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.