Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Dy vëllezër vendosen në një arkivol, shuhet familja me 5 anëtarë (FOTO)

Tërmeti 6.8 ballë që goditi Elazig, të Turqisë i ka marrë jetën 38 personave, ndërsa grupet e shpëtimit vijojnë ende kërkimet. Pesë persona kanë ndërruar jetë nga e njëjta familje.

Ndërkohë, tragjedia ka pllakosur një familje me 5 anëtarë, e cila gjeti vdekjen e tëra gjatë tërmetit në Elazig. 12-vjeçari Miraç Ali dhe vëllai i tij 2-muajsh Rüya Aslan u vendosën në të njëjtin arkivol.

[gallery ids="971001,971000,970999,970998,970994,970995,970996,970997,970993,970992,970991"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore