Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Dua të...", spikerja që jepte lajmet me gjoks jashtë thirrje direkte Edi Ramës (FOTOT)

"Realiteti sipas Enkit" ishte seriali i kronikave verore në "Youtube" që Enki Braçaj realizonte në jug, ku vendosi të zbulonte anën e errët të pushimeve luksoze të personazheve publike, nga "pjeshkat e Instagramit" te politikanët e njohur.

Në një intervistë për "Panorama Plus", gazetarja që jepte lajmet me gjoksin jashtë, pati një kërkesë për Edi Ramën.

Nëse do të dilte Kryeministri Edi Rama apo kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, në rrugët e Tiranës, ç?pyetje ngacmuese do t?u bëje?

Enki Braçaj: Lali Erit nuk do t?i bëja asnjë pyetje, pasi e di që nuk do merrja përgjigje të sinqertë. Por sigurisht do ta këshilloja që të mos e shikonte Tiranën vetëm nga videot e tij me dron, po mjafton që të dalë në rrugët kryesore dhe të marrë një fletore për të shënuar problemet (ndonjë bllok të trashë madje, se janë shumë probleme). Ndërsa Skënderbeun do ta pyesja nëse mund të më marrë në punë tek ERTV, se kam dëgjuar që paguhen mirë.

[gallery ids="970822,970824,970826,970817,970825,970818,970819,970820,970821,970823,970828"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore