Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do motrat e rralla pushtojnë rrjetin, ja çfarë i bën më të veçantat në botë (FOTOT)

Nuk ekziston mundësia që të shikoni shpesh një person me "sindromën albin" në rrugë, pasi është një gjendje mjaft e rrallë. Kjo është arsyeja pse historia e 2 motrave nga Kazakistani ka magjepsur njerëzit nga e gjithë bota. Ata kanë lindur në një familje me 12 vite diferencë larg dhe janë të dyja me të njëjtën sindromë.

Ato kanë realizuar një stet fotografik shumë të veçantë. Kujtojmë që personat albin e kanë në sasi të paktë pigmentin e lëkurës, kanë probleme me shikimin dhe nuk mund të qëndrojnë për shumë kohë në diell.

Kryesisht kanë tipare të bardha, si flokë të bardhë, sy blu dhe lëkurë të bardhë.

[gallery ids="970569,970570,970571,970572,970573,970574,970575,970576,970577,970578,970579,970580,970581,970582,970583"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore