Del FOTO/ Kjo është efektivja e policisë që i vendosen tritol në Durrës

Detaje të reja janë zbuluar pas shpërthimit me tritol në Durrës. BW ka publikuar fotografinë e efektives së policisë, të cilës iu vendos eksploziv në oborrin e banesës, gjatë natës së kaluar.

Kjo që shihni në foto është efektivja Ornela Buraku, e cila ushtron prej 17 vitesh detyrën e polices.

Ajo u sulmua rreth mesnatës së kaluar nga presona të paidentifikuar, të cilët i hodhën një sasi eksplozivi nga dera e jashtme në oborrin e banesës, ku për pasojë iu dëmtua mjeti tip “Audi”.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.