Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

80-vjeçarja britanike në 'qiellin e 7-të', dashurohet me 35 vjeçarin dhe planifikon...(FOTOT)

Një gjyshe 80-vjeçare në Britani duket se ka gjetur dashurinë e jetës dhe po planifikon të martohet.

Ajo është njohur përmes Facebook, me një burrë 45 vjet më të vogël dhe thotë se marrëdhënia e tyre po shkon shumë mirë.

Iris Jones pasi u njoh me 35-vjeçari egjiptian, Mohamed Ahmed Irbriham, shkoi në Egjipt për ta takuar dhe që atëherë, ata po jetojnë "ëndrrën" e tyre.

[gallery ids="970740,970748,970743,970746,970741,970747,970742,970744,970745"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore