Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

U martua për herë të pestë, Pamela Anderson poston fotot e para me 74-vjeçarin (FOTO)

Pamela Anderson ka publikuar fotografitë e para me bashkëshortin, Jon Peters, me të cilin bëri një ceremoni sekrete në fillim të kësaj jave.

Bukuroshja bionde rrezaton teksa shfaqet kokë me kokë me 74-vjeçarin, i cili mbante syze dielli dhe nuk buzëqesh.

Dyshja ka një histori të veçantë, pasi ata kanë qenë të lidhur 30 vite më parë. Madje Peters në atë kohë i propozoi për martesë aktores së famshme, por ajo e refuzoi.

"Çifti i lumtur", shkruan 52-vjeçarja krahas fotos, duke vendosur edhe emoji zemre. Gjithashtu Pamela ka postuar edhe një imazh të vitit 1989, në kohën kur kanë qenë të dashuruar. Krahas kësaj foto ajo shkruan e lumtur: "Pamela Peters".

[gallery ids="967255,967252,967250,967241,970210,970209,949955,967240,965316,949956,939049,939048,860825,847912,844192,970211"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore