Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Skenë lufte mes tifozëve të Barcelonës dhe Valencias, sherri edhe me shufra hekuri

Rrugët pranë stadiumit Mestalla janë kthyer në një skenë lufte për shkak të përplasjes mes tifozëve të Valencias dhe Barcelonës, sfidë e cila u luajt në orën 16:00 dhe përfundoi me rezultatin 2-0 për Valencian, që ishte e vlefshme për javën e 21 të La Liga-s.

Mediat në Spanjë shkruajnë se tifozët janë përplasur me mjete të forta si shkopinj, karrige, shufra hekuri dhe gurë. Pas skenës së dhunës policia arrestoi një anëtar i ultrasve të Barcelonës "Boixos Nois", ndërsa u identifikuan dhe 60 persona të tjerë, ku pritet të shoqërohet me arrestime të tjera.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore