Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Pamje të tmerrshme/ Thikë në zemër 18-vjeçarit në mes të Londrës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në mes të Londrës. Mediat e huaja bëjnë me dije se dy adoleshentë kanë vrarë me thika "Rambo" një 18-vjeçar.

Viktima ishte i pambrojtur në momentin e sulmit dhe ajo çfarë e bën edhe më tragjike ngjarjen është fakti se ka ndodhur në një prej rrugëve më të populluara të vendit.

William Haines, 18 vjeç dhe një 17-vjeçar janë filmuar teksa i ngulin thikën në zemër dhe në këmbë Yusuf Mohamed.

E gjithë skena u regjistrua në një dyqan ushqimesh në "Shepherd's Bush". Pamjet makabre janë kapur nga kamerat e sigurisë së biznesit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="970146,970147,970148,970149,970150,970152,970153"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore