Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

I publikuan videon e të dashurës duke u puthur me një mashkull tjetër, Fero reagon për herë të parë

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, bëri një deklaratë të papritur në lidhje me romancën e saj me Feron. Ajo u shpreh se nuk ishin ndarë kurrë dhe se dëshironin që lidhjen e tyre ta mbanin larg syrit të publikut, pasi sipas saj, ata shkatërrojnë gjërat e bukura.

Kjo deklaratë u bë pasi u publikua një video e vjetër e Arbenitës, ku ajo shihej duke u puthur me ish-të dashurin. "Merreni si ta doni por unë e dua të dashurin tim, Fero, dhe këto gjëra të kota nuk do të na ndajnë kurrë. Nuk jemi ndarë asnjëherë dhe dëshirojmë ta mbajmë lidhjen sekrete", u shpreh ajo.

Pas kësaj deklarate që bëri modelja bukuroshe, ka reaguar edhe Fero. Reperi i njohur ka  publikuar në "Instastory" një foto krah të dashurës dhe i ka bërë dedikimin më të bukur. "Dashuria ime e përjetshme", shkruan ai, duke treguar se janë më të lumtur dhe më të dashuruar se kurrë në praninë e njëri-tjetrit.

[gallery ids="866658,866659,866660,866662,866657,970228,970229,760618,760611,760615,760619,760617,760616,690323,910994,910993,910992,910991,910986,899956"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore