Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Zemrën maje”/ Stresi publikoi këngën më të re, ish-partnerja bën veprimin e papritur (FOTO)

Reperi i njohur, Stresi, ka publikuar ditën e sotme këngën e tij më të re me titull, "Zemrën maje". Edhe pse ka 15 minuta që është postuar në kanalin e "Youtube", kënga ka marrë më shumë se 16 mijë klikime dhe duket se është pritur mjaft mirë nga fansat e tij.

Madje edhe ish-partnerja e tij, Keisi, e ka pëlqyer këngën. Ajo ka postuar në "Instastory" një video ku shfaqet ajo duke dëgjuar këngën e Stresit. Ndërsa në një postim tjetër, Keisi ka publikuar një foto të reperit ku në të shkruan: "Urime dhe suksese".

Kujtojmë se pak ditë më parë, një fotografi që Keisi postoi në "Instastory", bëri që ndjekësit të mendojnë se ata janë kthyer së bashku. Në foton në fjalë, ajo mbante një unazë që ia ka dhuruar Stresi kohë më parë.

[gallery ids="862157,862156,866023,832790,782882,782879,969617,969618,969616,891001,777739,770610,770581,770582,770579,770578,770583,770576"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore