Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

VIDEO/ Tërmeti 6.8 rihter shkund gazetarët, lëkundjet nuk ndalen për disa sekonda

Një tërmet me magnitudë 6.8 ballë ka tronditur pjesën lindore të Turqisë, duke lënë të paktën 6 të vdekur e 225 të plagosur. Në lidhje me këtë tërmet në shtetin turk, kanë reaguar autoritetet më të larta të Turqisë. Për ngjarjen dramatike  reagoi ministri i Brendshëm i vendit, si dhe Presidenca, ndërsa raportohet edhe për viktima. Në rrjetet sociale qarkullon edhe një video, ku shihet sesi lëkundjet ndihen live në televizion. Prezantuesit "lëkunden" nga tërmeti, i cili zgjat për disa sekonda.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore