Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Skena seksi dhe misterioze, pamjet më të çuditshme të kapura nga “Google” (FOTO)

Në rrugë ndodh gjithçka, por jo çdo gjë arrin të kapet dhe fotografohet. Mirëpo, "syrit të Google" duket se nuk i shpëton askush.

Pamje të veçanta, por edhe të sikletshme janë bërë publike nga "Google".

Kështu, skena të nxehta mes një çifti, një mashkull në bagazh të makinës dhe të tjera pamje vijnë më poshtë për ju, të klasifikuara si pamjet më të veçanta të fotografuara nga "Google".

Shikoni pamjet dhe mendohuni mirë para se të bën të tilla veprime në publik, pasi është gjithmonë dikush që ju vëzhgon.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="969372,969295,969376,969363,969305,969296,969311,969313,969299,969300,969298,969302,969303,969304,969308,969309,969312,969314,969315,969364,969365,969366,969367,969373,969375"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore