Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Plas “sherri” mes Ermalit dhe Rez Veleshnjës: Kaq po të them, unë ta... (FOTO)

Aktori Rezart Veleshnja poston shpesh video, ku shkëmben batuta me mikun dhe kolegun e tij, Ermal Mamaqin. Nëpërmjet ?kërcënimit?, Rezart Veleshnja nuk i le pas ngacmimet ndaj kolegut të tij, edhe në distancë.

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, është mjaft aktiv në profilin e tij në "Instagram", aty ku poston foto e video të ndryshme.

Madje herë pas here shkëmben edhe batuta me mikun dhe kolegun e tij, Ermal Mamaqi. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa në një video në "Instastory" ai e ka "kërcënuar" Ermalin.

Edhe pse në distancë, Velesnja nuk le pa e ngacmuar mikun e tij. "Po të them edhe njëherë, me mu mos u merr. Kaq po të them Ermal Mamaqi. Se unë plako, una ta?",- është shprehur Veleshnja në videon e postuar, ndërsa ka treguar një tabelë në rrugën që po përshkonte, emrin e fshatit Rrasë.

[gallery ids="940811,908753,908748,960654,877273,877272,969307,969310,677768,908752,908751,908750,908749,900126,900118"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore