Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pas ndarjes nga i dashuri, aktorja e famshme zhvishet dhe zbulon tatuazhin pranë gjoksit (FOTO)

Prej disa javësh ajo i ka dhënë fund lidhjes së gjatë me të dashurin, Austin Butler. Është fjala për aktoren e famshme, Vanessa Hudgens, e cila së fundmi ka postuar disa foto paksa ndryshe nga herët e tjera.

31-vjeçarja ka publikuar në "Instagram" një fotografi ku ka zbuluar tatuazhin pranë gjoksit dhe është një luledielli.

Duke ngritur bluzën e verdhë që kishte veshur, ajo nuk i la vend imagjinatës së 37.2 milionë ndjekësve të saj.

[gallery ids="969450,969451,969452,969453,969449,969454,969455,969456,969457,969458,969459,969460,969461,969462,969463"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore