Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Partnerja e Cristiano Ronaldos kërkon 140 mijë euro për “Sanremon”, a do të prezantojë krah Alketës?

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez duket se është drejt largimit nga prezantimi i "Sanremo 2020".

Arsyeja? Ka kërkuar plot 140 mijë euro. Kjo shifër është më e lartë nga ajo që ishte parashikuar për të, e si pasojë kjo gjë i ka vënë në mëdyshje producentët e këtij festivali. Për bukuroshen ishte planifikuar një shifër 20-25 mijë euro.

Ndërkohë mediat italiane shkruajnë se partnerja e Cristiano-s do të prezantonte në natën e tretë të këtij festivali, në krah të moderatoes shqiptare, Alketa Vejsiu.

Por ende nuk dihet se çfarë do të ndodhë, nëse do të jetë e pranishme apo jo. Gjithashtu thuhet se në krah të Alketës dhe Georginës, do të jenë edhe Antonella Clerici e Sabrina Salerno.

Ndërsa kujtojmë se aktorja e famshme, Monica Bellucci ka hequr dorë nga ky festival dhe nuk do të jetë në listën e femrave që do të prezantojnë përkrah Amadeusit.

[gallery ids="944202,944196,944203,944204,946346,952058,946344,946350,917477,917475,938601,878608,869339,861886,861883,845015,785005,708606,789208,845016,845017"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore