Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Njerëz që rrëzohen e vdesin në rrugë, maska gazi.../ E frikshme çfarë ndodh në qytetin e virusit vdekjeprurës (FOTO)

Imazhe shokuese tregonin sot trupa pa jetë në rrugët Wuhan teksa autoritetet përpiqen të përballen me pasojat e koronavirusit.

Qyteti është epiqendra e shpërndarjes së epidemisë dhe tashmë po quhet "zombiland" nga residentët e dëshpëruar .

Pamjet tronditëse në mediat sociale tregonin njerëz të rrëzuar në rrugë dhe në dhomat e spitaleve, pasi epidemia ka marrë jetën e të paktën 26 njerëzve.

Në një nga pamjet mjekët me veshje të rënda anti-kontaminim e maska gazi përpiqeshin të ndihmonin një njeri të shembur përdhe, i cili kishte qenë duke pritur në radhë për dokumentacione.

Një tjetër pamje tregonte një njeri në dukje i vdekur, me gjak që i dilte nga koka.

Komenti në imazhin postuar shkruante: "Personi i infektuar me koroanavisur vdiq nga humbja e gjakut."

[gallery ids="969884,969893,969892,969875,969874,969887,969877,969876,969886,969895,969878,969879,969894,969880,969881,969882,969883,969896,969885,969888,969889,969890"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore