Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kosova

Nëna apo vajza? Deputetja shqiptare nxjerr pamjet e mrekullueshme me të bijën (FOTO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç se një grua e zonja është edhe mjaft e bukur dhe elegante.

Duda i kushton rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme, prandaj shpesh është e komentuar edhe në mediat rozë.

Deputetja 42 vjeçare është nënë e tre fëmijëve, një vajzë dhe dy djemve.  Në disa fotografi të publikuar përkrah të bijës, Duda lirisht mund të thuhet se i bën "konkurrencë" të bijës. Ato duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="969078,969083,969084,969079,969086,969082,969087,969080,969081,969088"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore