Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Luks i shfrenuar/ Morena Taraku poston pozat provokuese nga pushimet luksoze (FOTO)

Çështja e këngëtares shqiptare, Morena Taraku, me makinën e saj që kap vlerën marramendëse rreth 250 mijë euro, është kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Makina tip "Bently" që Morena tentoi ta fuste në Kosovë si të re, është kthyer sërish në Gjermani, te pronari.

Por edhe pse ka probleme me drejtësinë, duket se Morena nuk e ka aspak problem dhe po shijon pushimet luksoze në Tajlandë. Madje ajo nuk e ka aspak problem që me ndjekësit e saj të shumtë të ndajë fotografi mjaft provokuese.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet mbi një elefant dhe në pah ka vënë të pasmet. "Emri i tij ishte Choo, ishte shumë i mirë", shkruan Morena bashkëngjitur me foton e cila ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

[gallery ids="967064,967063,965552,965553,958329,958328,969421,958326,965464,965551,958330,937438,937441,968559,870678,870684,870682,870677,870685,870686,870679"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore