Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Kishin simptoma të virusit vdekjeprurës, çifti braktis fëmijët e tyre në aeroport

Një çift në Kinë ka lënë dy fëmijët në aeroport pasi djali i tyre, i cili kishte ethe, u ndalua të fluturonte për shkak të frikës nga virusi vdekjeprurës.

Sipas mediave të huaja, prindërit braktisën djalin dhe vajzën e tyre dhe u nisën vete për në aeroplan, në qytetin lindor të Nanjing, duke lënë punëtorët e linjës ajrore dhe pasagjerët e tjerë në shok.

Kina është goditur nga një lloj i ri coronavirusi, i cili ka vrarë së paku 26 persona. Simptomat e tij janë zakonisht ethe, kollë dhe probleme në frymëmarrje.

Si rezultat, qytetet në të gjithë Kinën kanë forcuar kontrollet shëndetësore në qendrat e transportit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="969391,969392,969393,969394,969395,969396"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore