Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fëmijë dhe martesë/ Rudina jep lajmin e bujshëm: Ja planet me Mark Frrokun (FOTOT)

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka folur për herë të parë rreth marrëdhënies së saj me ish-deputetin Mark Frroku, ku ka treguar se po jeton ditët e saj më të mira.

E ftuar në emisionin "Rudina", ndërsa u pyet rreth planeve për martesë, aktroja tha se sigurisht që do të shkojnë drejt asaj dite, por theksoi se nuk është pjesë e planeve të afërta të çifti dhe se aktualisht po shijojnë dashurinë.

"Po shijojmë dashurinë, por na ha shumë kohë edhe biznesi. Për fatin tim të mirë edhe Marku e quan fat edhe unë e quaj fat, unë e dashuroj Markun dhe sigurisht që do martohemi. Nuk është që kemi diskutuar pa fund për këtë, ne e kemi marrëdhënien familjare që tani, por sigurisht që do martohemi. Do bëjmë dasmë dhe sigurisht edhe fëmijë", u shpreh ajo.

[gallery ids="969898,969680,868947,969681,915091,969682,969683,969900,936608,934544,934543,922254,922253,911600,911598,911597,867801,867800,868949,868954,969899"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore