Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E lodhur dhe e trishtuar, publikohen fotot e këngëtares së famshme duke bërë dush të... (FOTO)

Ylli i pop-it, Madonna, ka anuluar koncertet e saj për shkak të problemeve që ka me shëndetin. Së fundmi janë publikuar disa fotografi të saj, ku 61-vjeçarja shfaqet në një vaskë me ujë të ftohtë.

Ndërkohë pranë saj qëndron i dashuri 25-vjeçar, Ahlamalik Williams, i cili duket se po kujdeset për të.

Turneu "Madame X" i cili nisi në shtator të vitit të kaluar, është anuluar me urdhër të mjekut të Madonna-s. Sipas doktorit, koncerti 93-ditor nëpër Amerikë dhe Evropë do të ishte shumë rraskapitës të këngëtaren e famshme.

Ndërkohë Madonna është duke u kujdesur për shëndetin e saj, duke bërë dush të ftohtë dhe masazhe. "Të bëj koncerte çdo natë më sjell shumë lumturi dhe anulimi i tyre është si një dënim për mua", ka thënë ajo duke iu drejtuar fansave të shumtë.

[gallery ids="820045,911995,911998,820044,969357,969358,969359,969360,969361,932975,932972,954000,953999,820043,680569,643677"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore