Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dhomë gjumi, banje gjigante, luks/ Shihni super “Porche” 2 milionë euro (FOTO)

Një RV e dizenjuar nga Porsche ofron luks për të gjithë ata që duan të jetojnë brenda mjetit dhe që sigurisht, kanë për të shpenzuar 2 milionë dollarë.

Me një gjatësi prej 13 metrash, jeta në rrugë me Newell Coach merr krejtësisht një tjetër kuptim, pasi aty ka një dhomë gjumi të madhe, një tualet të madh dhe 3 televizorë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="969431,969433,969432,969430,969434,969435,969436,969437,969438,969439,969440,969441"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore