Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Breshëri plumbash në Gjermani, 6 persona të vdekur

6 persona raportohet se kanë humbur jetën dhe disa të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në qytetin gjerman të "Rot am See".

Sipas mediave të huaja, të shtënat u regjistruan në një ndërtesë pranë një stacioni hekurudhor.

Policia tha se sipas të dhënave të para, dyshohet se ka një lidhje midis të dyshuarit dhe viktimave. Nuk dihet ende identiteti i agresorit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore