Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Tmerr në mes të rrugës/ Modelja kafshon bukuroshen 26-vjeçaren, e lë në...(Foto)

Një ditë argëtuese me familjen në garat me kuaj ka përfunduar në një katastrofë të vërtetë për 26-vjeçaren Gabriella M?rabet. Ajo u sulmua në mënyrë makabre nga një femër tjetër në tren gjatë rrugës për në shtëpi.

E reja nga Oxfordi u kafshua në këmbë nga 23-vjeçarja Eliza Peereboom, modele, aktore e kërcimtare.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në dhjetor të vitit 2019. Gabriella po dilte nga treni, kur iu afrua një grupi vajzash që po debatonin, mes tyre dhe Eliza, e cila i nguli dhëmbët papritur duke e lënë në agoni M?rabet për muaj, e të trembur "përjetësisht".

Tanimë, Peerboom është dënuar me 10 muaj burg si dhe duhet të paguajë 1 mijë paund kompensim ndaj Gabriellës për sulmin brutal në këmbë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="968911,968912,968913,968914,968915,968916,968917,968918"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore