Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ti je bossi”/ Rudina Dembacaj publikon mesazhet e dashurisë me Mark Frrokun, por pendohet dhe... (FOTO)

Sapo bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, Rudina Dembacaj nuk e ka më problem që me ndjekësit të ndajë foto romantike me të. Madje së fundmi ajo ka shkuar edhe më larg, duke publikuar edhe bisedat që bën me partnerin.

Aktorja dhe moderatorja e njohur ka postuar në "Instastory" një bisedë të bërë me Frrokun, por më pas është penduar dhe e ka fshirë.

Duke folur në lidhje me punën e tyre, Rudina duket se i bindet Markut, kur i thotë ti je bosi, por pastaj "kthen mendje", duke i thënë se ajo është bosi.

Por si i përgjigjet Mark Frroku? Shkurt: "Të dua". Me këtë bisedë, Rudina tregoi se sa të dashuruar janë me njëri-tjetrin.

[gallery ids="967748,956807,934544,934543,922253,968530,911598,911597,911596,915091,911595,867801,867796,867797,867798"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore