Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Plot 35.8 milionë dollarë, kjo është shtëpia e ëndrrave të Harry-t dhe Meghan (FOTO)

Harry dhe Meghan Markle duket se janë të gatshëm që të nisin jetën e re në Kanada, e tashmë janë në kërkim të folesë së tyre të dashurisë.

Gjetja e një shtëpie si ajo në Mbretërinë e Bashkuar nuk është aspak e lehtë, por jo e pamundur për çiftin e ri. E në fakt duket se ata e kanë gjetur shtëpinë e ëndrrave.

Është fjala për një vilë 4-katëteshe me 6 dhoma gjumi, 5 banja, një suitë për të ftuarit dhe me një kopsht të madh me pamje nga oqeani.

Kopshti i madh do të ishte perfekt për ta lënë Archie-in e vogël që të luante jashtë, larg syrit të mediave dhe të bëjë jetë normale ashtu siç dëshirojnë prindërit e tij.

Po kostoja? Flitet për rreth 35.8 milionë dollarë. Sipas "The Sun", Harry dhe Meghan janë të gatshëm që ta blenë super vilen e cila ndodhet në Vancouver.

[gallery ids="965209,965210,965344,965208,968747,968748,968749,968750,968751,968752,968754,968755,951343,951342,905954,570680,595577,854414,958120,961620"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore