Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga njeriu me zemrën e tij në dorë te.../ 15 fotot që duhet t’i shihni të paktën njëherë në jetë

Keni parë ndonjëherë TV brenda një shkëmbi guri, apo mace me dhëmbë qeni? Nëse jo, ky artikull është posaçërisht për ju. Imazhet e përzgjedhura janë të veçanta dhe tregojnë realitetin që njerëzit nuk njohin.

Më poshtë do shihni foto nga ngjarje të rralla të jetës reale dhe një prej tyre është fotoja e një djali me zemrën e tij të vjetër në dorë, pas kryerjes së transplantit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="968948,968932,968941,968939,968933,968935,968936,968938,968940,968942,968943,968944,968945,968946,968947"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore