Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Meghan “fundoset” pas deklaratës së motrës: Ja pse e shkatërroi Familjen Mbretërore, donte...

Motra dhe babai i Meghan Markle kanë nxituar sërish të flasin në media menjëherë pas vendimit të Harry-t dhe saj për t?u larguar drejt Kanadasë dhe për të lënë detyrat mbretërore.

Samantha Markle, në një artikull në British Sun, akuzon motrën e saj se me këto veprime dëshiron që t?i bëjë dëm të madh Familjes Mbretërore, madje shkon më tutje kur thotë se e motra zgjodhi pasurinë mbi familjen.

"Motra ime ra në Familjen Mbretërore si një tornado ? Qëllimi i saj është që të ketë famë dhe të jetë pjesë e Hollywood. Ajo e ka poshtëruar babanë tonë në media. Thomas ishte vërtet një baba i mrekullueshëm".

Samantha e ka kritikuar ashpër motrën e saj ndërsa u shpreh se ajo e dinte peshën që kishte ajo familje dhe se duhej t?i merrte parasysh të gjitha, nëse ishte apo jo e gatshme që t?u bashkohej.

"Mbretëresha 93-vjeçare nuk ka pse ta përjetojë këtë stres dhe të shikojë familjen e saj të shpërbëhet".

Ajo thotë se e vetmja gjë që i intereson Meghan është fama dhe se ka frikë se do të gjejë ndonjëherë lumturinë e vërtetë, kënaqësinë brenda familjes.

"Unë e dua motrën time, por nuk më pëlqen personi që është bërë tani".

[gallery ids="866615,961813,871044,890167,917600,963925,962788,968308,965340,941768,961628,961820,965337,965339,965341,965596,965344,967514,967991,968306,968309,968307"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore