Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Futbollisti i njohur kapet duke tradhtuar gruan, ja si u zbuluan (FOTO)

Napoli apo Roma, e sigurt në këto momente për Matteo Politanon është lidhja jashtë martesore me Ginevra Francesca Sozzin.

Sulmuesi i Interit nuk po kalon momente të thjeshta në jetën e tij private, pasi gruaja e tij Silvia Di Vincenzo ka zbuluar tradhtinë e Politanos.

Raportohet se ai aktualisht po kalon një flirt me Ginevran, për të cilën flitet se ka qenë në një lidhje edhe me Paulo Dybalan si dhe Radja Nainggolan.

Për të konfirmuar lidhjen mes tyre, kanë menduar si Politano ashtu edhe Sozzi, që në profilet e tyre në Instagram para pak ditësh kanë publikuar një foto të njëjtë, atë të një këlyshi qeni të racës Labrador të quajtur Baloo, të cilin e kanë blerë së fundmi.

Në këtë mënyrë është konfirmuar edhe tradhtia e Politanos ndaj bashkëshortes së tij Silvia.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="968888,968896,968889,968891,968884,968883,968885,968886,968890,968892,968893,968894,968897,968898,968899"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore