FOTO/ Shihni si stërviten forcat elite të ushtrisë

Fotografët kanë sjellë momente të forta nga stërvitja e trupave elitë të ushtrisë britanike.

Dhe për herë të parë në histori, është një grua, Corporate Rebecca Brown 29 vjeçe, një specialiste e mjekësisë ushtarake që fiton kurorën e artë për fotot e saj.

Rezultatet për 16 kategori u mbajtën në Muzeun e Ushtrisë Kombëtare në Chelsea, të mërkurën.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.