Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E veshur vetëm me një palë tanga, Ornella Muti super s*ksi në moshën 65-vjeçare (FOTO)

Në mars ajo do të festojë 65-vjetorin e lindjes, por duket se për të koha ka ndaluar. Është fjala për aktoren e famshme italiane, Ornella Muti, e cila prej vitesh është një ikonë e padiskutueshme e joshjes dhe sensualitetit.

Së fundmi, Ornella është shfaqur edhe si modele. Ka qenë stilistja Ulyana Segeenko, që ka vendosur ta bëjë modele dhe e ka zgjedhur si ambasadore të brandit të saj për fashion show.

Me një coat-dress lëkure me kopsa me gurë të çmuar, doreza dhe këpucë argjendi, artistja italiane është shfaqur e mrekullueshme. Në kokë Muti kishte vënë një ?kapele? në formë gote kokteil, e gjitha prej kristali.

Nëse gjatë slilatës gjithçka ka qene perfekte, në prapaskenë ajo ka zbuluar më shumë seç duhet. Vajza e saj, Naike Riveli, e ka fotografuar Ornella-n gjatë momenteve të pushimit, ku shfaqet "topless", e veshur vetëm me një palë tanga të zeza dhe taka të larta. Një pamje perfekte dhe të pasme të tonifikuara, që do i kishin zili edhe 20-vjeçaret.

 

[gallery ids="968594,968595,968596,968597,968598,968593,968599,968600,968601,968602,968603,968604,968605"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore