Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

"E tradhtonte fshehurazi...", babai zbulon skandalin e Meghan Markle: Duhet t'i thoja Princit

Meghan Markle u largua nga Britania e Madhe, duke hequr dorë nga detyrimet mbretërore dhe duke marrë me vete edhe të shoqin, princin Harry.

Babai i saj, Thomas Markle, ka bërë marrëveshje për një dokumentar, i cili premton skandale rreth saj. Babë e bijë nuk kanë raporte të mira dhe nuk flasin prej së paku dy vitesh.

Dokumentari do të transmetohet në ?Channel 5?, me titull "Thomas Markle: My Story", dhe do të shfaqë intervista të tij.

Ndër të tjera, Thomas Markle thotë për të bijën se "Për të meshkujt janë thjeshtë shkallë drejt famës. E tradhtonte burrin e parë fshehurazi. Është e ndyrë? më vjen turp".

Ai thotë se nuk u befasua aspak që e bija Meghan zhgënjeu familjen mbretërore angleze, duke marrë në Kanada me vete princin Harry.

Lidhur me martesën e parë me producentin e Hollywood, Trevor Engelson në vitin 2011, i ati i Meghan thotë se, "Ishte një ?copë e madhe? në ambientin ku punonte dhe ishte i pasur. Burri ideal për time bijë. E përdori dhe e flaku kur nuk i?u desh më".

[gallery ids="968435,968432,968430,968437,968426,968436,968429,968431,968428,968427,968420,968425,968424,968423,968422,968421,968419,968418"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore