Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Dëmtimi “horror”, portierja e Liverpoolit shokon fansat (FOTOT)

Frances Kitching, portierja e Liverpoolit, pësoi një dëmtim "horror" gjatë një seance stërvitore, që duket qartë edhe nga fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Në ballin e saj dallohet një çarje e thellë, që për ta mbyllur është dashur një qepje e gjatë.

21-vjeçarja, e cila për shkak të kësaj truame nuk ishte e pranishme në fitoren 1-0 të Liverpoolit kundër Bristol City në Super League-n e Femrave në Angli, preferoi t?i ndante imazhet me fansat e saj.

"Kë është lëndimi më i keq që kam pësuar si portiere. Por tashmë mund të them që ndihem më mirë dhe se jam gati të kthehem", ? shkroi në Instagram Kitching, e cila më herët ka luajtur me Chelsean-n, Ëatfordin dhe Sheffield Utd.

[gallery ids="968626,968617,968622,968618,968627,968620,968623,968621,968624,968625"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore