Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Policja kapet duke bërë s*ks në tualet, si e gjeten koleget (Fotot)

Një police është nën hetim pasi ishte kapur e dehur duke bërë seks në një banjo gjatë orarit të punës.

Brandi Sanchez, 39 vjeçe dhe i dashuri i saj u gjetën në tualetet e grave "të angazhuara në ndërveprime seksuale" nga dy oficerë të tjerë femra të Premten, sipas një raporti të policisë.

Sipas raportit të policisë, Sanchez ishte kapur në orën 6.40 - pesë minuta para se të përfundonte turnin.

Ajo nuk ishte e armatosur "nuk ishte në gjendje të intervistohej për shkak të alkoolit", thuhej në të dhënat e departamentit.

[gallery ids="967458,967461,967460,967462,967463,967459,967464"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore