Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Luftë në familjen e Schumacher/ I shtrirë në krevat dhe i shkatërruar, vidhen fotot “makabre” të legjendës

Misteri i madh mbi gjendjen shëndetësore të legjendës së Formula 1 i ka bërë kuriozë të gjithë.

Mediat e huaja shkruan se disa foto të vjedhura brenda shtëpisë së Schumacher kanë dalë në shitje për 1.3 milionë dollarë.

Sipas tabloidit britanik "The Mirror", disa foto të përcaktuara si "makabre" janë nxjerrë në shitje tashmë, pasi janë vjedhur.

Bashkëshortja e Michael, Corinna, është vënë menjëherë në lëvizje duke kontaktuar avokatët dhe policinë zvicerane në mënyrë që të ndalojë publikimin e fotove.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="967961,967962,967974,967963,967964,967965,967968"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore