Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Stuhi shkatërruese në Spanjë, thirrje turistëve të largohen nga vendi (FOTO)

Stuhia Gloria ka vrarë katër persona në Spanjë. Era e fortë dhe dallgët disa metra të larta kanë shkaktuar shkatërrime të konsiderueshme në zonat bregdetare dhe në ishujt turistikë.

Autoritetet kanë kërkuar që turistët të largohen me urgjencë. Në zonat e brendeshme të Spanjës ka rreshje të mëdha dëbore. Stuhia Gloria ka nisur shkatërrimet edhe në Francë.

[gallery ids="967373,967372,967371,967370,967366,967367,967368,967369,967365,967364,967363,967362,967361,967360,967359,967358"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore