Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

RENEA blindon Vlorën, operacion për të kapur një person të rrezikshëm

Forcat RENEA kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku në bashkëpunim me policinë e qytetit bregdetarë, kanë zhvilluar një aksion blic për kapjen e personave në kërkim. Aksioni është përqendruar në disa prej lagjeve dhe fshatrave të Vlorës, ndërsa ka pasur edhe kontrolle të automjeteve, kryesisht atyre të shtrenjta.

Aksioni i policisë në Vlorë vjen pak ditë pas arrestimit të Xhevair Jonuzit, në Hoshtime, pasi ishte dënuar në mungesë me 25 vite burgim për vrasje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore