Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“I gjori princ”/ Masakrohet Meghan, gruaja që po shkatërron familjen mbretërore (FOTO)

Përdoruesit e rrjeteve sociale i kanë kërkuar Meghan Markle-it të marrë urgjentisht këshilla nga dadoja sa i takon të birit Archie.

I gjithë ky reagim thuajse unanim erdhi fill pas publikimit të disa fotografive gjatë shëtitjes së djeshme të Meghan-it me të birin dhe dy qentë e saj.

Ish-dukesha shfaqet teksa mban Archie-n në krahë, një pozicion ky tepër i sikletshëm. Ndërkohë që shëtit, Markle e ka vendosur të birin në një mbajtëse 180 dollarëshe, që të paktën nisur nga fotot nuk rezulton aspak e rehatshme.

"Zemra e vogël, nuk është fare rehat. Nuk po e mban fëmijën aspak mirë. I gjori princi ynë i vogël", janë disa nga komentet e ndjekësve.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="966593,966594,966595,966596,966597,966599,966604,966608,966600,966605,966601,966603,966602,966606,966607,966611,966612,966613"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore